2-kamer tussenwoning 0ong

1102 SG, AMSTERDAM

Vraagprijs € 325.000,- v.o.n.

Terug

Beschrijving

Dinsdag 17 december as start de verkoop van de 1e fase. Deze 1e fase zal bestaan uit iets meer dan 30 (van de in totaal 110) appartementen. Nadere informatie over welke appartementen we in verkoop brengen volgt zo spoedig mogelijk; Inschrijftermijn start 17/12/2024 (10 uur) en sluit op woensdag 15/01/2025...

Volledige beschrijving

Dinsdag 17 december as start de verkoop van de 1e fase. Deze 1e fase zal bestaan uit iets meer dan 30 (van de in totaal 110) appartementen.
Nadere informatie over welke appartementen we in verkoop brengen volgt zo spoedig mogelijk;
Inschrijftermijn start 17/12/2024 (10 uur) en sluit op woensdag 15/01/2025 (17 uur)
Op donderdag 9/1/2025 (tussen 18 en 20 uur) organiseren we nog een inloopavond voor belangstellenden. Locatie: Bijlmer Parktheater (dus naast de bouwlocatie)

De bouw van de appartementen zal gegarandeerd starten in het 2e kwartaal van 2025! Heb je interesse? Meld je dan snel aan; wij houden je dan van alle ontwikkelingen op de hoogte!

Nelson Smile is een schitterend appartementengebouw met in totaal 110 koopappartementen. Nelson Smile wordt gebouwd naast het uitgestrekte Nelson Mandelapark in Amsterdam Zuidoost. Het aanbod is zeer divers. Er zal een keuze kunnen worden gemaakt tussen 2-, 3- en 4-kamerappartementen. Ook zullen een aantal zogenaamde “specials” worden aangeboden; dit zijn fraaie appartementen die beschikken over een speciaal element, zoals een schitterend dakterras. Een groot deel van de appartementen beschikt tevens over een eigen parkeerplaats in de (in aanbouw zijnde en nabijgelegen) stallingsgarage. De bouw van Nelson Smile zal (gegarandeerd) starten in het 2e kwartaal van 2025!
De koopsommen zullen variëren van circa € 315.000,- tot circa € 730.000,- v.o.n.

Divers aanbod:
De 110 koopappartementen van Nelson Smile zijn verdeeld over de minimaal 6 en maximaal 12 bouwlagen van het gebouw. De hoogteverschillen geven het gebouw een unieke uitstraling en dankzij
de indeling zijn er veel hoekwoningen beschikbaar.
Het aanbod is divers, met 2-, 3- en 4-kamerwoningen. Van compact tot royaal en altijd met een riant balkon of een prachtig terras!

Zon, licht en uitzicht:
Van zo’n geweldige locatie wil je natuurlijk optimaal genieten. Dat kan! Met glas van vloer tot plafond lopen het binnen- en buitenleven in elkaar over. Zo kijk je zelfs vanaf je bank uit op het
park of over het levendige plein. Ook over privacy is nagedacht. Het hekwerk zorgt voor voldoende beschutting en laat tegelijkertijd licht door.
Bovendien is het heerlijk thuiskomen. Dankzij de gunstige ligging naar het zuidoosten of het noordwesten is het ‘s middags goed toeven in de zon!

Natuurlijk en duurzaam:
Natuur speelt een belangrijke rol in het ontwerp van Nelson Smile. Dat zie je aan de ligging aan het Nelson Mandelapark en aan de duurzame constructie en inrichting. Zo is het gebouw voorzien van zonnepanelen, groene daken en waterberging.
Bovendien zijn alle woningen volledig gasloos. Dat is prettig voor je energierekening en goed voor de planeet! Nelson maakt gebruik van een eigen WKO-installatie voor de levering van warmwater en verwarming, waardoor je er altijd comfortabel bij zit.
Duurzaam wonen
In Nelson woon je niet alleen prettig en comfortabel, maar ook heel duurzaam! Die duurzaamheid gaat een stuk verder dan zonnepanelen en een gasloze aansluiting. Zo krijgen de meeste daken van Nelson “groene daken” en waterbuffers. Bovendien maakt Nelson voor de levering van warmwater en verwarming gebruik van een eigen WKO-installatie. Behoorlijk duurzaam dus!

Kenmerken

Liggingen
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht
Inhoud
162 m3
Gebruiksoppervlakte woonfunctie
54 m2
Soort
Bovenwoning
Woonlaag
7
Aantal woonlagen
1
Aantal kamers
1
Aantal slaapkamers
1

Installatie

Geïnteresseerd? Neem contact op

Mooijekind-Vleut-Natascha-Takken-Hulsebosch-Haarlem

Natascha Takken-Hulsebosch

023 - 542 02 44

Vraag uw bezichtiging aan

U kunt hieronder uw voorkeur aangeven, dan nemen wij contact met u op voor een afspraak. Om een huis te kunnen bezichtigen hebben wij uw naw-gegevens nodig.

ma
di
woe
do
vrij
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.