
Juliana van Stolberglaan 39
Verkocht

Beschrijving
Wonen in het groen! Unieke 2-onder-1 kapwoning in het bosrijke Bovenwegkwartier in Aerdenhout op een riant perceel van 670m². Helemaal naar eigen wens te moderniseren. Het perceel biedt een voortuin met oprit, een aangebouwde garage en een riante achtertuin. De woning heeft diverse mogelijkheden voor uitbreiding. Te denken valt hierbij...
Volledige beschrijvingWonen in het groen! Unieke 2-onder-1 kapwoning in het bosrijke Bovenwegkwartier in Aerdenhout op een riant perceel van 670m². Helemaal naar eigen wens te moderniseren. Het perceel biedt een voortuin met oprit, een aangebouwde garage en een riante achtertuin.
De woning heeft diverse mogelijkheden voor uitbreiding. Te denken valt hierbij aan het realiseren van extra slaapruimte, het uitbreiden van de woonkamer/keuken op de begane grond, of misschien is het wel om een gedachte om de garage als woonruimte bij de woning te betrekken. Al deze ideeën zijn bespreekbaar bij de gemeente Bloemendaal.
Het Bovenwegkwartier in Aerdenhout is een idyllische, bosrijke omgeving waar rust en natuur samenkomen. Deze kindvriendelijke omgeving biedt een fantastische woonervaring met ruime kavels en een groene, serene uitstraling. De ligging is perfect: op steenworp afstand van het Aerdenhoutse Kopje, de welbekende Vondelschool en natuurgebieden zoals Zuid-Kennemerland, landgoed Elswout en de Kennemerduinen. Voor ontspanning en gezelligheid zijn Kraantje Lek, Koningshof en de dorpskern van Overveen binnen handbereik, terwijl de bruisende centra van Heemstede en Haarlem eenvoudig te bereiken zijn.
Ook qua voorzieningen zit je hier goed. Kinderopvang en basisscholen liggen in de buurt, en middelbare scholen zijn vlot per fiets bereikbaar. Het NS-station Heemstede-Aerdenhout brengt je snel naar Amsterdam, terwijl het strand van Zandvoort en Bloemendaal op slechts een korte rit liggen. Met uitstekende verbindingen naar Schiphol en Den Haag is het Bovenwegkwartier een unieke combinatie van natuur, comfort en bereikbaarheid – een droomplek om te wonen!
Goed om te weten:
* Bouwjaar 1954
* Perceeloppervlakte van 670m²
* Bruto woonoppervlakte van de woning, inclusief de riante vliering is 126m² (dit is door de vlizotrap overig inpandig, zie meetrapport)
* Garage van 19m² (welke je bij de woning zou kunnen betrekken)
* Riante voortuin met oprit
* Royale bosrijke achtertuin op het noordwesten
* CV-ketel Remeha Tzerra 2021
* Zeer kindvriendelijke buurt
* Nabij scholen middelbare en lagere scholen
* Winkels, strand en station op fietsafstand
* Woning dient gemoderniseerd te worden
* Verbouwingsmogelijkheden via Gemeente Bloemendaal
* Er is een bouwkundig rapport aanwezig, deze is ter inzage beschikbaar
* Bij deze woning zijn de volgende clausules van toepassing: as-is-where-is, asbest-, niet-zelfbewonings- en waterhuishoudingsclausule
* Oplevering kan snel
Begane grond
Voortuin, oprit en een achterom. Entree, hal met toilet, uitgebouwde woonkamer met lichtkoepel en gedeeltelijk open keuken. De brede woonkamer met open haard heeft grote raampartijen met zicht op de riante achtertuin. De tuin is bereikbaar middels een achterom en via de garage. De garage is voorzien van elektrische deuren.
Eerste verdieping
Overloop. Thans 3 slaapkamers, voorheen 4. De badkamer heeft een dubbele wastafel en een douche.
Vliering
De vliering is middels een vlizotrap bereikbaar, maar door het creëren van een vaste trap kan de vliering van 17m² bij het woonoppervlakte geteld worden. De ruimte is reeds ruim, maar het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde (vergunningsvrij) is dit een riante slaapverdieping. De C.V.-ketel van Remeha is uit 2021.
Kenmerken
- Bijzonderheden
- Kluswoning
- Ligging
- In woonwijk, In bosrijke omgeving
- Inhoud
- 511 m3
- Woonoppervlakte
- 109 m2
- Perceeloppervlakte
- 670 m2
- Bouwjaar
- 1954
- Energieklasse
- E
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
Tuin
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin, Zijtuin
- Hoofdtuin
- Achtertuin
- Achterom
- Ja
- Oppervlakte
- 285 m2
Garage
- Soorten
- Aangebouwd steen
- Capaciteit
- 1
- Totaal aantal garages
- 1
Installatie
- Soorten verwarming
- CV ketel, Gaskachels
- CV ketel type
- Remeha Tzerra
- CV ketel bouwjaar
- 2021
Geïnteresseerd? Neem contact op

- Neem contact op via Whatsapp
- Mail Luc Burghout
- Plan uw bezichtiging
- Deel dit huis
Deel dit huis
Vraag uw bezichtiging aan
U kunt hieronder uw voorkeur aangeven, dan nemen wij contact met u op voor een afspraak. Om een huis te kunnen bezichtigen hebben wij uw naw-gegevens nodig.