
Jacob van Campenstraat 16
Verkocht

Beschrijving
Hip en licht! Charmant, 30-er jaren gezinshuis met uitgebouwde woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer en bijna 20 meter diepe achtertuin op het zuiden met achterom! Goed verbouwd en zo te betrekken. Op steenworpafstand van de winkelstraat van Heemstede. Een kopje koffie bij de Canette en een pizza eten bij de “nieuwe”...
Volledige beschrijvingHip en licht! Charmant, 30-er jaren gezinshuis met uitgebouwde woonkamer, 5 slaapkamers, badkamer en bijna 20 meter diepe achtertuin op het zuiden met achterom! Goed verbouwd en zo te betrekken. Op steenworpafstand van de winkelstraat van Heemstede. Een kopje koffie bij de Canette en een pizza eten bij de “nieuwe” haven van Heemstede.
De woning is door de goede uitbouw aan de achterzijde op de begane grond lekker ruim en licht. Op de verdiepingen zijn vijf volwaardige slaapkamers. In het huis is een rustige en neutrale basis ontstaan door het gebruik van lichte kleuren. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken met moderne uitstraling en uitstekende inbouwapparatuur. In de achtertuin kunnen de kinderen lekker voetballen en kan er in de avondzon gegeten worden. De ligging aan de doodlopende staat is voor kinderen een walhalla. Ze kunnen nu lekker spelen en er is dus ook geen doorgaand verkeer, behoudens fietsen.
De Binnenweg en de Raadhuisstraat, de winkelstraten van Heemstede liggen op slechts een paar minuten wandelen. Hot spots als de Canette voor een lekkere lunch, Pizzeria Novocento en de ijswinkel van van Dam zijn natuurlijk tof om in de directe omgeving te hebben. Nieuw in de buurt is de “Haven van Heemstede” waar een mooi terras aan het water is, gezwommen kan worden in de vaart en een pizza gegeten kan worden. Het centrum van Haarlem met zijn diversiteit aan leuke restaurants en musea is binnen een kwartier fietsen bereikbaar. In de directe omgeving vindt u (basis)scholen, meerdere sportverenigingen, een zwembad en het Groenendaalse wandelbos. De ligging is ook ideaal ten opzichte van de uitvalswegen richting Schiphol en Amsterdam.
Goed om te weten
* Echt een leuke locatie om te wonen aan doodlopende straat
* Parkeren kan vergunningsvrij
* Elektrische installatie met 10 groepen en aardlekschakelaars
* Geheel voorzien van dubbel glas
* Diepe achtertuin op het zuiden met fijn terras en achterom
* Waanzinnig dakterras pal op het zuiden
* Moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur
* Op de vloer in de woonkamer ligt een mooie houten vloer
* Cv-ketel Remeha 2020 en mechanische ventilatie
* De eetkeuken is lekker licht door de goede uitbouw
* In de buurt zijn veel leuke hot spots voor een latte macchiato of lekkere lunch
* Zeer kindvriendelijk met in de omgeving diverse sportfaciliteiten en scholen
* De gezellige winkelstraat Binnenweg/Raadhuisstraat ligt op een paar minuten loopafstand
* De duinen en het strand liggen op 25 minuten fietsen
* Diverse uitvalswegen zoals o.a. Amsterdam, Den Haag of Alkmaar snel bereikbaar
Begane grond
Fijne voortuin. Entree met meterkast en vestibule deur naar de gang met trapkast en royaal modern toilet. Toegang tot de woonkamer met aan de voorkant de fraaie erker met leuke zit mogelijkheid. Aan de achterkant is het eetgedeelte met plaats voor een royale eettafel. De open keuken heeft een moderne opstelling en is voorzien van een Quooker, dubbeldeurs koel-/vriescombinatie met gezuiverd water en ijsblokjes, Siemens vaatwasser, 5-pits gas op glas kookplaat met aparte gril unit en moderne afzuigkap, stoomoven en combi-oven allen van Siemens. Via dubbele openslaande deuren met glas van vloer tot plafond toegang tot de diepe achtertuin met terras op het zuiden, houten schuur en deur naar de achterom.
Eerste verdieping
Overloop, ruim separaat toilet. Aan de voorkant zijn 2 slaapkamers, een kinderkamer en een grotere slaapkamer. Aan de achtkant is de ouderslaapkamer met deur naar het fantastische dakterras op het zuiden. Hier kun je heerlijk zonnen in een ligstoel. De badkamer is voorzien van comfortabele vloerverwarming, ligbad, inloopdouche met dubbele douchekop (fijn met zijn 2en onder de douche) en een dubbele wastafel.
Tweede verdieping
Overloop met de aansluiting voor een wasmachine en droger. Toegang tot 2 uitstekende slaapkamers beide met een dakkapel. In de achterslaapkamer is nog een kast waar de cv-ketel is geïnstalleerd.
– Englisch translation in brochure-
Kenmerken
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Inhoud
- 501 m3
- Woonoppervlakte
- 141 m2
- Perceeloppervlakte
- 210 m2
- Bouwjaar
- 1930
- Energieklasse
- F
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 6
Tuin
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin
- Hoofdtuin
- Achtertuin
- Achterom
- Ja
- Oppervlakte
- 116 m2
Installatie
- Soorten verwarming
- CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
- CV ketel type
- Remeha
- CV ketel bouwjaar
- 2020
