Hoofddorp
Jan P. Sweelincksingel 8
Beschrijving
Mooie vrijstaande villa op een ideale locatie nabij het centrum van Hoofddorp! Een heerlijk familiehuis met volop leefruimte, zowel binnen als buiten. De woning beschikt over een eigen oprit met plaats voor twee auto’s en een ruime garage met roldeur en directe toegang tot het woonhuis.
Bij binnenkomst valt direct de royale opzet van de woning op. De ruime woonkamer vormt het hart van het huis en geniet dankzij de vele raampartijen en de schuifpui aan de zijkant van volop natuurlijk daglicht. De schuifpui zorgt bovendien voor een directe verbinding met de tuin. Het sfeervolle zitgedeelte met open haard biedt een fijne plek om te ontspannen, terwijl er aan de andere zijde voldoende ruimte is voor een royale eettafel. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en een praktische kastenwand met volop bergruimte. Vanuit de keuken zijn zowel de bijkeuken als de garage en de tuin bereikbaar, wat zorgt voor een prettige en praktische indeling van de begane grond. Deze tuin heeft een westen zonligging en in 2022 zijn er nieuwe schuttingen geplaatst. Een sfeervol tuinhuis met lounge gedeelte vormt een heerlijke plek om te ontspannen en maakt het mogelijk om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. De eerste verdieping biedt volop ruimte voor het hele gezin en beschikt over vijf royale slaapkamers en een complete badkamer. De ruime overloop zorgt voor een prettige verdeling van de vertrekken en biedt bovendien toegang tot de vlizotrap naar de ruime bergvliering. Deze praktische extra ruimte voorziet in volop bergruimte en is dankzij het aanwezige dakraam bovendien prettig licht.
De woning is gelegen aan de rand van het centrum van Hoofddorp met winkelcentrum “Vier Meren” op loopafstand en biedt een breed scala aan winkels en restaurants. Het nabijgelegen Haarlemmermeerse Bos en het Toolenburgerplas gebied zijn prachtige plekken om te ontspannen in de natuur. Openbaar vervoeropties, zoals trein- en busverbindingen, zijn goed geregeld. Station Hoofddorp ligt op korte afstand, met snelle verbindingen naar Amsterdam, Schiphol en andere steden. De belangrijke snelwegen zoals de A4 en A5 bevinden zich eveneens dichtbij, wat zorgt voor een goede verbinding met onder meer Amsterdam, Haarlem en Den Haag. Schiphol is binnen ongeveer 10 minuten bereikbaar, ideaal voor reizigers.
Goed om te weten
* Bouwjaar 1991
* Woonoppervlakte: 153m², inhoud 692m³ (NEN2580-meetinstructie)
* Royale woning met praktische indeling
* Energielabel A
* Alarmsysteem
* 14 zonnepanelen
* Buitenschilderwerk recent opgeknapt
* Vijf royale slaapkamers
* Garage met roldeur
* Twee parkeerplaatsen op eigen terrein
* Diverse (internationale) scholen op korte afstand
* Winkelcentrum Vier Meren: 15 minuten lopen
* Tennis vereniging Hoofddorp: 3 minuten fietsen
* Goede bereikbaarheid van openbaar vervoer en uitvalswegen
* Oplevering in overleg
Begane grond
Royale oprit met ruimte voor twee auto’s en een ruime garage. Naast de garage bevindt zich een pad dat toegang biedt tot de achtertuin. Bij binnenkomst komt u in de ruime hal met meterkast, garderobe en toilet met fontein. De woonkamer heeft een fijne en praktische indeling en geniet dankzij de raampartijen aan de voorzijde en de schuifpui aan de zijkant van de woning van veel natuurlijk daglicht. Er is een sfeervol zitgedeelte bij de televisie met open haard en voldoende ruimte voor een royale eettafel. De keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast is er een ingebouwde kastenwand met volop bergruimte en bevindt zich hier de deur naar de bijkeuken. De ruime bijkeuken is voorzien van aansluitingen voor de wasmachine en droger. Tevens bevindt zich hier de opstelplaats van de cv-ketel. Er is bovendien ruimte voor een extra grote koelkast en vriezer. Via de bijkeuken is de garage bereikbaar. De garage biedt ruimte voor één auto en is voorzien van elektra en water. Vanuit de garage is er tevens toegang tot de tuin en via een deur aan de voorzijde tot de oprit.
Tuin
De tuin is rondom de woning gelegen en verzorgd aangelegd, met een houten schutting en plek voor meerdere terrassen. Een echte meerwaarde is het ruime tuinhuis, dat een heerlijke plek biedt om het hele jaar door van de tuin te genieten. Het tuinhuis is voorzien van elektra en een glazen pui. Er is voldoende plaats voor een comfortabele loungeset, waardoor dit een ideale plek is om te ontspannen. Daarnaast is er een fijn, handmatig bedienbaar zonnescherm aanwezig. Dankzij de westelijke zonligging kunt u in de tuin vanaf de middag tot in de avond heerlijk genieten van de zon.
Eerste verdieping
Middels de trap in de hal is de eerste verdieping te bereiken. De ruime overloop biedt toegang tot maar liefst vijf slaapkamers en de badkamer. De eerste twee slaapkamers zijn aan de achterzijde van de woning gelegen. Beide kamers zijn van goed formaat en bieden een prettig uitzicht over de achtertuin. De derde slaapkamer is de kleinste van de vijf en wordt momenteel gebruikt als kantoorruimte. De vierde en vijfde slaapkamer bevinden zich aan de voorzijde van de woning. De grootste slaapkamer van deze twee beschikt over een praktische ingebouwde kledingkast. De badkamer is compleet ingericht en beschikt over een ligbad, separate douche, wastafelmeubel met bijpassende kast en een toilet. Een dakraam zorgt voor extra daglicht en natuurlijke ventilatie.